Program dnia otwartego 2024

Szanowni Państwo,

przedstawiamy program dnia otwartego.

Serdecznie zapraszamy już 13 kwietnia od godziny 9.

Rekrutacja 2024/2025 – oferta i dzień otwarty

Drodzy Kandydaci!

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2024/2025 dostępna jest TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszym liceum już 13 kwietnia w godzinach 9:00 – 13:00.

Program dnia otwartego

Uwaga kandydaci do klasy architektonicznej!
W sekretariacie szkoły można nabyć książeczkę z przykładowymi zadaniami egzaminacyjnymi z rysunku. Mamy wielką nadzieję, że zeszyt ułatwi Wam przygotowanie do egzaminu.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

Z wielką radością informujemy, że Małgorzata Haszler /2E /została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego UMK w Toruniu uzyskując 7 miejsce w Polsce w gronie najlepszych chemików ze szkół średnich. Łukasz Talaga uzyskał 44 miejsce i uplasował się ścisłym gronie finalistów Konkursu. Serdecznie gratulujemy.

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Maksymilian Kowalski z 4A został LAUREATEM XXII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, plasując się na dwunastym miejscu wśród 67 finalistów w Polsce. Gratulujemy serdecznie!Tytuł finalisty tej samej olimpiady uzyskali też Wojciech Domin z 4A oraz Mateusz Orleański z 2A. Wielkie brawa dla nich

Olimpiada Teologii Katolickiej

Z radością informujemy, że Stanisław Sroka z klasy 3a uzyskał tytuł finalisty XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej. To ogromne wyróżnienie, ponieważ w Olimpiadzie wzięło udział 8000 uczestników z całej Polski.

Olimpiada Matematyczna

Uczestnicy finału LXXV Olimpiady Matematycznej przesyłają serdeczne pozdrowienia dla Trójkowej rodziny!
Mamy jednego Laureata Wojciecha Domina 4a oraz czterech Finalistów – Karol Matyka 1A, Łukasz Ganczarek 2A, Michał Plata i Maksymilian Kowalski z 4A !!!
Ponadto Wojciech zdobył nagrodę im. Andrzeja Mąkowskiego za najlepiej zredagowane zadanie nr 4.
Serdecznie gratulujemy!!!

Memoriał Urszuli Marciniak

Z ogromną radością informujemy, że reprezentanci naszej szkoły odnieśli sukces w finale matematycznym Memoriału Urszuli Marciniak!
Ewa Bogacz
Zuzanna Ignaszewska
Zuzanna Buraczewska
Maksymilian Kowalski
Maria Pezda
Maja Wieczorek
V miejsce
Franciszek Winiarski
Gratulujemy!

Bundesland Berlin – die Sehenswürdigkeiten

Miło nam poinformować, że Aleksandra Detko z klasy 2E zdobyła wyróżnienie w XI Międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną „Bundesland Berlin – die Sehenswürdigkeiten” organizowanym przez LO Nr VII we Wrocławiu.

Olimpiada Fizyczna

Nowy tydzień rozpoczynamy od fantastycznych wiadomości!
Z przyjemnością informujemy, że do finału 73 Olimpiady Fizycznej zakwalifikowali się:
-Wojciech Domin 4A
-Maria Pezda 3A
-Łukasz Talaga 4D
Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej

Trójka naszych uczniów wystąpiła wczoraj w finale XXX Konkursu Chemicznego Politechniki Śląskiej.
Małgorzata Haszler i Tymoteusz Boraczewski zostali laureatami zajmując odpowiednio miejsca 2. i 3. Na miejscu 20. uplasował się Krzysztof Widuch. Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Statystyczna

Z radością informujemy, że Maksymilian Kokot z 3a zajął dwudzieste miejsce w Polsce w Olimpiadzie Statystycznej i uzyskał tytuł Laureata. Gratulujemy!

Skip to content Click to listen highlighted text!