Program dnia otwartego 2024

Szanowni Państwo,

przedstawiamy program dnia otwartego.

Serdecznie zapraszamy już 13 kwietnia od godziny 9.

Rekrutacja 2024/2025 – oferta i dzień otwarty

Drodzy Kandydaci!

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2024/2025 dostępna jest TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszym liceum już 13 kwietnia w godzinach 9:00 – 13:00.

Program dnia otwartego

Uwaga kandydaci do klasy architektonicznej!
W sekretariacie szkoły można nabyć książeczkę z przykładowymi zadaniami egzaminacyjnymi z rysunku. Mamy wielką nadzieję, że zeszyt ułatwi Wam przygotowanie do egzaminu.

Olimpiada Geograficzna

Z radością informujemy, że Mateusz Orleański i Jan Jujeczka z klasy 2 a uzyskali tytuł LAUREATA
L Olimpiady Geograficznej. Mateusz zajął X miejsce a Jan XXIV. Tytuł finalisty uzyskał uczeń Kazimierz Zaguła z klasy 1c. Serdeczne gratulacje!
Dodatkowo Mateusz Orleański został zakwalifikowany na obóz przygotowujący do olimpiady międzynarodowej

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego i Olimpiada Filozoficzna

Chcielibyśmy podzielić się z Wami świetnymi wiadomościami oraz pogratulować Mai Jas tytułu finalistki Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, a Ignacemu Grotthusowi tytułu finalisty Olimpiady Filozoficznej.
Serdecznie gratulujemy!!!

X Olimpiada ZUS – Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych

Niezmiernie miło nam poinformować, że drużyna w składzie Klaudia Rejek z 3d i Krzysztof Baran z 3c zajęła ósme miejsce w Polsce w X Olimpiadzie ZUS Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych, w której brało udział blisko 36 tysiecy młodych ludzi. Uczniowie uzyskali tytuł finalisty.
Na zdjęciach razem z drużyną z Trójki Pani Joanna Małolepszy-Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji -ZUS Oddział we Wrocławiu oraz Pan Prezes Paweł Jarosz i Pani Prezes Dorota B…

Wyświetl więcej

Being…Agatha Christie

Wczoraj, 17.04.2024, odbył się finał XVIII edycji konkursu ‚Being…Agatha Christie’, w którym znalazły się aż 3 prace uczniów Trójki: Mai Jas (3e), Juliana Wiewióra (4c) i Aleksandry Sucheckiej (4d).
Gratulujemy!

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Z radością informujemy, że Michał Ptaszkowski z kl.3e zdobył 17 miejsce w Polsce w OWE i tytuł laureata.
Tytuł finalisty ma Tomasz Wożniak z 4d.
Gratulujemy!

Olimpiada Przedsiębiorczości

Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów.
Krzysztof Baran z 3c zdobył 8 miejsce w Polsce w Olimpiadzie Przedsiębiorczości i tytuł laureata.
Tytuły finalistów zdobyli: Hanna Cicha z 3a, Małgorzata Szymanowska z 1c oraz Stanisław Ciechan z 3c.
Uczestnicy finału to: Antek Różanski-Putek z kl.1a oraz Mikołaj Grzybowski z kl.2d.
Serdecznie gratulujemy!

Olimpiada Informatyczna

Sukcesów ciąg dalszy! Znamy już wyniki XXXI Olimpiady Informatycznej. Konrad Kaźmierczak (1a) uzyskał tytuł finalisty. Michał Plata (4a) jest laureatem III miejsca, a Wojciech Domin (4a) – laureatem II miejsca. GRATULUJEMY!!!

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

Z wielką radością informujemy, że Małgorzata Haszler /2E /została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego UMK w Toruniu uzyskując 7 miejsce w Polsce w gronie najlepszych chemików ze szkół średnich. Łukasz Talaga uzyskał 44 miejsce i uplasował się ścisłym gronie finalistów Konkursu. Serdecznie gratulujemy.

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Maksymilian Kowalski z 4A został LAUREATEM XXII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, plasując się na dwunastym miejscu wśród 67 finalistów w Polsce. Gratulujemy serdecznie!Tytuł finalisty tej samej olimpiady uzyskali też Wojciech Domin z 4A oraz Mateusz Orleański z 2A. Wielkie brawa dla nich

Olimpiada Teologii Katolickiej

Z radością informujemy, że Stanisław Sroka z klasy 3a uzyskał tytuł finalisty XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej. To ogromne wyróżnienie, ponieważ w Olimpiadzie wzięło udział 8000 uczestników z całej Polski.

Skip to content Click to listen highlighted text!